Background Image
Size nasıl yardımcı olabiliriz
Category
Location
Filter by Amenities:

28 Results Found

Sort by

Fayans ve Derz Tamiri

Hasar görmüş fayanslarınızın tamiri ve derz dolgusu işlerini ustalıkla ve itina ile gerçekleştirir.

Perde Montajı

Korniş, stor perde ve diğer perde montajı hizmetimiz sayesinde uzman ekibimiz, her türlü korniş, stor perde de diğer tür perdelerinizin montajını özenle gerçekleştirir.

Klima Montajı

Klima montajı ve yer değiştirme işlemleri Acil Onarım tarafından uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Tablo Asma

Tablo asma işlemleri için en hızlı ve en ekonomik çözümler için “Hizmet Talep Formunu” doldurmanız yada telefon numaralarımızla irtibata geçmeniz yeterli…

Vida Delik Açma

Vida delik açma işlemleri için en hızlı ve en ekonomik çözümler için “Hizmet Talep Formunu” doldurmanız yada telefon numaralarımızla irtibata geçmeniz yeterli…

Lavabo Montajı

Bursa ve merkez ilçelerinde banyo dolabı, her türlü lavabo montajı, değişimi yada tamiri sorunlarında 7 gün 24 saat profesyonel ekibimizle servislerimiz mevcuttur.

Gider Açma

Gider açma işlemi için gelen ustaların hem deneyimli hem de kameralı olması büyük önem taşıyor.

Mobilya Tamirleri

Her türlü mobilya dolap kapak ve kapılarda görülen kilit sürtme vb. sorunların giderilmesi, menteşe, kulp gibi aksesuarların değişmesi, dolap kapak değişimi, raylı dolap tamiri ray veya kapak değişimi konularında bizleri arayabilirsiniz.

Dolap Kapak Tamiri

Her türlü mutfak dolap kapaklarında görülen kilit sürtme vb. sorunların giderilmesi, menteşe, kulp gibi aksesuarların değişmesi, mutfak dolap kapak değişimi, dolap piston tamiri ray veya kapak değişimi konularında bizleri arayabilirsiniz.

Kısmi Boya Tamiri

Acil onarım servisi evinizde, mağazanızda, işyerinizde, vb yerlerde kısmi boya işlerinizde, boya tamiri gerektiren durumlarda işinde usta elemanlarımız hizmetinizde.
Call Now Button
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.
Powered by